انجمن اسلامی معلمان خوانسار

صنفی- فرهنگی - اجتماعی

انجمن اسلامی معلمان خوانسار

صنفی- فرهنگی - اجتماعی

انجمن اسلامی معلمان خوانسار
انجمن اسلامی معلمان ایران در ابتدای سال ۱۳۵۶ توسط جمعی از معلمین انقلابی که با هسته اولیه شهید رجایی، شهید باهنر و شهید دکتر محمد حسین بهشتی ایجاد گردید و در سال ۱۳۷۰ به ثبت وزارت کشور رسید.
آخرین نظرات

۳ مطلب در آبان ۱۳۹۳ ثبت شده است

طی حکمی از سوی مدیر آموزش و پرورش شهرستان خوانسار، خسرو دهاقین

 به سمت معاون آموزشی این مدیریت منصوب گردید.

به گزارش خوانسارنیوز، متن حکم مدیر آموزش و پرورش خوانسار به شرح ذیل می باشد:

برادر گرامی جناب آقای خسرو دهاقین

پس از حمد خدا و درود و صلوات بر محمد و آل محمد(ص)

با عنایت به تعهد و تجارب ارزنده جناب عالی به سمت معاونت آموزش و پرورش دوره های تحصیلی پست سازمانی شماره ۱۰۶-۲۷-۱۲۵۹ این مدیریت منصوب می شوید.

امید است با اتکال به خداوند مهربان و الهام از وصایای حیات بخش بینان گذار جمهوری اسلامی، حضرت امام خمینی(ره) و پیروی از رهنمودهای ارزشمند مقام معظم رهبری حضرت آیت اله خامنه ای مدظله العالی و سیاستهای دولت محترم تدبیر و امید حول محور عدالت گستری مهرورزی تعالی مادی و معنوی خدمت به دانش آموزان و فرهنگیان ارجمند در انجام این رسالت خطیر موفق و مؤید باشید.

رضا دهاقین، مدیر آموزش و پرورش شهرستان خوانسار

راهکارهای بهبود معیشت معلمانمسئول تشکیلات انجمن اسلامی معلمان ایران گفت: به‌رغم تلاش‌های صورت گرفته سطح معیشتی معلمان هنوز با استانداردها فاصله بسیار دارد و تلاش برای بهبودی وضع معلمان با گام‌های کوچک به ثمر نخواهد نشست.
 
 
مسئول تشکیلات انجمن اسلامی معلمان ایران گفت: به‌رغم تلاش‌های صورت گرفته سطح معیشتی معلمان هنوز با استانداردها فاصله بسیار دارد و تلاش برای بهبودی وضع معلمان با گام‌های کوچک به ثمر نخواهد نشست.

آموزش زبان فارسی به خردسالان، تجارت یا جسارت؟ آموزش زبان فارسی

به کودکان پیش دبستان تاریک‌ترین وضعیت خود را از دوره مشروطه تاکنون دارد

بی گمان و بدون هیچ اغراقی باید گفت آموزش زبان فارسی به کودکان پیش دبستان تاریک‌ترین وضعیت خود را از دوره مشروطه تاکنون دارد از سر می‌گذارند. در ده سال گذشته با ورود یک بسته آموزشی به بازار که صاحبان آن ادعا می‌کردند با روشی همسان با روش مکتب خانه ای‌ای خواندن و نوشتن را به کودکان می‌آموزد و سود سرشار چند ده میلیاردی که از این ماجرا نصیب سازندگان این بسته شد، به ناگهان چند گروه و دسته دیگر با همیاری بخش‌های بازرگانی صدا و سیما به تولید بسته‌های همسان پرداختند و با خود گفتند آموزش یعنی تجارت و تجارت هم یعنی جسارت. و از نظر این‌ها تجارت هم یعنی یک مسیر ساده که سروته آن آگهی تجاری یا بازرگانی در تلویزیون است.