انجمن اسلامی معلمان خوانسار

صنفی- فرهنگی - اجتماعی

انجمن اسلامی معلمان خوانسار

صنفی- فرهنگی - اجتماعی

انجمن اسلامی معلمان خوانسار
انجمن اسلامی معلمان ایران در ابتدای سال ۱۳۵۶ توسط جمعی از معلمین انقلابی که با هسته اولیه شهید رجایی، شهید باهنر و شهید دکتر محمد حسین بهشتی ایجاد گردید و در سال ۱۳۷۰ به ثبت وزارت کشور رسید.
آخرین نظرات

۱۶ مطلب در خرداد ۱۳۹۳ ثبت شده است

انتخابات شورای مرکزی انجمن اسلامی معلمان استان اصفهان

انتخابات شورای مرکزی انجمن اسلامی معلمان استان اصفهان در روز پنج شنبه 29 خرداد در محل خانه معلم شماره 3 استان اصفهان برگزار شد.

در این گردهمایی که با حضور شوراهای مرکزی شهرستان ها همراه بود

طی حکمی از طرف محمد حسن قائدیها مدیر کل آموزش و پرورش استان اصفهان صورت پذیرفت:

 انتصاب محمد قندهاری به عنوان مدیر آموزش و پرورش ناحیه 5 شهر اصفهانهیچ جناحی حق ندارد رهبر معظم انقلاب را برای خود مصادره کند/ مگر فرهنگ، داروست که برویم از داروخانه بخریم؟/ گویی برخی در عصر حجر زندگی می کنند/اقلیت حق ندارد به تصمیم اکثریت بی‌احترامی کند.


 

طی حکمی از طرف محمد حسن قائدیها مدیر کل آموزش و پرورش استان اصفهان صورت پذیرفت:

 انتصاب کریم کمال به عنوان مدیر آموزش و پرورش شهرستان شاهین شهر


طی حکمی از طرف محمد حسن قائدیها مدیر کل آموزش و پرورش استان اصفهان صورت پذیرفت:

 انتصاب ابراهیم غلامرضایی به عنوان رییس اداره استعدادهای درخشان اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان

اوقات فراغت دانش آموزان را مصادره نکنیم !


اوقات فراغت در تعریف به آن بخش از زمان بیداری فرد گفته می شود که وی درآن از تعهدات شغلی آزاد بوده و به دلخواه و اراده ی خویش به استراحت و رفع خستگی جسمی و روحی می پردازد. در این تعریف،اوقات فراغت در عین اینکه به معنای بیکاری نیست ،کاری است که نه از روی اجبار و نه به خاطر منافع مادی صورت می گیرد و متضمن اختیار و آزادی انسان با هدف کسب آرامش نیز هست.

کاری نکنید بگویند آخوندها مثل سرهنگ‌های سابقند!


امام خمینی(ره) طی هشداری صریح به علماء و روحانیت، تاکید کردند: اگر ما یک کاری بکنیم که اسلام در نظر دنیا لکه دار شود این جرم از جرمهایی است که نابخشیدنی است، کاری نکنیم که در دنیا بگویند این آخوند هم همان کاری را می‌کند که آن سرهنگ آن وقت می‌کرد!

شرایط ادامه خدمت معلمان دارای ۳۰ سال سابقه

وزیر آموزش و پرورش با ابلاغ بخشنامه سیاست‌های راهبردی آموزش و پرورش، شرایط ادامه خدمت کارکنانی که سنوات خدمت آنها به ۳۰ سال رسیده،‌بازنشستگی پیش از موعد فرهنگیان و نقل و انتقال کارکنان آموزش و پرورش را اعلام کرد.

علی اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش بخشنامه سیاست‌های

طی حکمی از طرف محمد حسن قائدیها مدیر کل آموزش و پرورش استان اصفهان صورت پذیرفت: انتصاب مهدی ابراهیم به عنوان مدیر آموزش و پرورش شهرستان نجف آباد

طی حکمی از طرف محمد حسن قائدیها مدیر کل آموزش و پرورش استان اصفهان صورت پذیرفت: انتصاب مهدی اسماعیلی به عنوان مدیر آموزش و پرورش شهرستان زرین شهر